Jak správně vybrat nátěrovou hmotu SOKRATES

Jak vybrat nátěrový systém

detsky-nabytek.jpgProfesionálové používají řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro různé typy aplikací. V mnoha názorných příkladech můžete vyhledat vhodný postup, který se nejvíce přibližuje vašemu požadavku. Zároveň zjistíte, které výrobky jsou použity, a pomocí kalkulátoru vypočtete jejich přibližnou spotřebu.

Rady a tipy

nater01.jpgNa tomto místě vám nabízíme pomoc při výběru toho správného výrobku. V článcích, jejichž autory jsou naši opravdoví profesionálové, najdete více informací o použití výrobku nebo o technikách správné aplikace. V archivu najdete články, které byly publikované v různých odborných časopisech. Stojí za to si je přečíst.

Často kladené otázky

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené otázky, které souvisí s výběrem našich výrobků a jejich aplikací.

Fotogalerie referencí

Ukázky aplikací našich výrobků, především nátěrových hmot na dřevo. Rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, dřevěné konstrukce.

domecek01.jpg

Volba nátěrového systému

U nátěrových hmot platí, že zakoupení jednoho výrobku většinou nestačí. Téměř všechny nátěry se skládají z více nanášených vrstev, kde jsou kombinovány různé produkty k dosažení maximální životnosti a kvalitě nátěru.

Profesionálové používají řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro různé typy aplikací. V mnoha názorných příkladech můžete vyhledat vhodný postup, který se nejvíce blíží vaší aplikaci. Zároveň zjistíte, které výrobky jsou použity, a pomocí kalkulátoru vypočtete jejich přibližnou spotřebu.

Na obrázku vlevo jsou naznačené plochy, které lze opatřit nátěrem z našich výrobků značky SOKRATES. Po kliknutí/tapnutí na příslušné místo, které vás zajímá, se vám zobrazí přehled možností nátěrových postupů a s tímto postupem spojená kombinace vhodných produktů. Pro některé aplikace najdete dokonce více možností, které povedou ke stejně kvalitnímu výsledku.