Nátěrové hmoty SOKRATES

Na tuzemský i zahraniční trh dodáváme nátěrové hmoty pod komerčním názvem SOKRATES®. Specializujeme se na vodou ředitelné nátěrové hmoty určené především k povrchové úpravě dřeva. Více než dvacetileté zkušenosti se dřevem systematicky zhodnocujeme ve svých produktech. Vysokou kvalitou svých produktů se prosazujeme především ve slabovrstvých a silnovrstvých lazurách, vynikajícími parketovými laky řady TANGO a MOVIpur, vysoce profesionálními laky na nábytek řady Aquafin a nábytkovými emaily řady Brisk, na kovové střechy řadou TITAN, univerzálními základními a vrchními krycími barvami, speciálními produkty s blokací taninů a podobně. V portfoliu výrobků jsou i špičkové oleje, olejovosky, tmely, rozpouštědlové lazury, mořidla, nábytkové rozpuštědlové laky a další speciality vyrobené ve spolupráci s předním německým specialistou na dřevo zn. CLOU.

koláž_sokrates1.jpg

Hlavní skupiny našich výrobků

Akrylátové lazury a emaily

Akrylátové lazury a emaily jsou určeny pro stavebnictví, převážně pro okna a vchodové dveře. Některé lze použít na dětské hračky a předměty pro děti mladší 3 let. Patří sem i barvy pro exteriér a interiér pro běžné použití a interiérové lazury. SOKRATES Email Professional, SOKRATES Email Brisk, SOKRATES Colour, SOKRATES primery a SOKRATES napouštědla.

Alkydové a olejové lazury

V sortimentu jsou hybridní alkydové a olejové lazury vodou ředitelné a ochrannými vlastnostmi před dřevokaznými houbami a hmyzem.
SOKRATES Lazurit plus, SOKRATES Lazurit FORTE a SOKRATES napouštědla.

Olejové lazury

Olejové lazury jsou na bázi rozpouštědel s ochrannými vlastnostmi před dřevokaznými houbami a hmyzem.
SOKRATES Ochranná olejová lazura.

Parketové a nábytkové laky

Interiérové parketové a nábytkové laky na bázi 100% polyuretanu a akryl polyuretanu. Všechny parketové laky vysoce plní normy smykového součinitele tření za sucha, mokra, dynamického i statického zatížení, včetně požadavků na oděr a bytové chemikálie SOKRATES Tango PLUS, SOKRATES Tango sport, SOKRATES Tango primer, SOKRATES Movipur Brilant. Laky jsou dodávány v provedení lesk, pololesk, polomat, mat a hluboký mat.

Nábytkové laky

Nábytkové laky SOKRATES Aquafin PLUS professional, SOKRATES Aquafin Plus, SOKRATES S 119 a základní laky. Provedení lesk, pololesk, polomat, mat a hluboký mat.

Podlahové oleje a vosky

Podlahové oleje a olejovosky, oleje a olejovosky na nábytek a dřevo, vysokosušinové oleje, vosky na nábytek, včelí vosk, biocidní vosky, speciální tmely na dřevo – opracovatelné frézováním a vrtáním, opravné vosky, opravné fixy, mořidla, laky OSB, speciální 2K primery, akryl-polyuretanové laky na podlahy a nábytek a další produkty k povrchové úpravě dřeva.